نمایشگاه آنلاین کار استارتلنت ویژه دانشجویان و تازه‌ فارغ‌التحصیلان

06 10 2021
کد خبر : 3941180
تعداد بازدید : 132

بدون سابقه کار، استخدام شوید!

نمایشگاه آنلاین کار استارتلنت ویژه دانشجویان و تازه‌ فارغ‌التحصیلان است. در این نمایشگاه که به میزبانی تلنت‌کوچ و با اسپانسری گروه اسنپ برگزار می‌شود شرکت‌های معتبر ایران و زیرمجموعه‌های اسنپ حضور دارند و از بین افراد دانشگاهی، اقدام به جذب نیرو در رشته‌های مختلف می‌کنند.

به صفحه «استارتلنت» مراجعه کنید. اگر رزومه ندارید آن را بسازید و برای فرصت‌های شغلی بفرستید. پس از بررسی، شرکت‌ها با شما تماس خواهند گرفت و مصاحبه استخدامی به شکل آنلاین برگزار می‌شود.

با ورود به صفحه نمایشگاه، کتابچه راهنمای انتخاب شغل اول نیز برای دانلود در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بدون نگرانی از نداشتن سابقه کار و تجربه کاری، در شرکت‌های معتبر ایران استخدام شوید.

لینک ورود به نمایشگاه انلاین کار استارتلنت: http://tlnl.ink/jobfairgilan

 


دسته بندی :
اطلاعیه‌ها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

29 11 2023

برای اولین بار در کشور؛ توسط عضو هیات علمی دانشگاه گیلان سه رقم جدید کیوی معرفی شد

برای اولین بار در کشور، دکتر محمودقاسم نژاد، استاد گروه علوم باغبانی دانشگاه گیلان، به همراه تیم تحقیقاتی خود در مرکز تحقیقاتی کیوی دانشگاه گیلان، توانست در قالب یک برنامه تحقیقاتی جامع و هدفمند هشت ساله به سه رقم جدید میوه کیوی با گوشت زرد (طلایی) و طعم متفاوت دست پیدا کنند که این سه رقم با اسامی طلوع (Sunrise)، گیلدا (Gilda) و زرین (Zarin) در نود و نهمین جلسه کمیته معرفی رقم در موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال کشور ثبت گردید.   ارقام جدید بر اساس استانداردها و با در نظر گرفتن نوع ذائقه مصرف کننده های داخلی و بین المللی اصلاح و معرفی شده اند. میوه ارقام جدید علاوه بر داشتن درصد قند بالا در زمان رسیدن (20 درصد)، بسیار آبدار، خوش طعم، با رنگ زرد درخشان گوشت، رایحه مطلوب و با ظاهری بازارپسند هستند، همچنین میزان ویتامین C آنها تقریبا دو تا سه برابر میوه کیوی گوشت سبز یا هایوارد است. بنابراین، مصرف این میوه ها در داخل کشور ضمن جلب رضایت مشتری ها به دلیل داشتن طعم و عطر جدید و متفاوت، باعث بهبود سلامت فرد و جامعه خواهد شد. از ویژگی های دیگر ارقام جدید ماندگاری بسیار مطلوب میوه در سردخانه و امکان عرضه طولانی میوه به بازارهای صادراتی، عملکرد بالا در هکتار و تحمل به انواع تنش های زیستی و غیر زیستی می باشد. از نظر زمان رسیدن میوه، به ترتیب رقم طلوع بسیار زودرس، رقم زرین زودرس و رقم گیلدا جز ارقام دیررس کیوی طبقه بندی می شوند. دست یابی به ارقـام کیوی زودرس یک مزیت اقتصــادي بسیار بــالا برای صنعت کیوی ایران محسوب می شود. این ارقام ضمن تنوع بخشیدن به سبد میوه کیوی کشور جهت صادرات، باعث پر کردن خلاء بازارهای بین المللی به خصوص در ماه های شهریور و مهر خواهد شد. این مزیت باعث کسب سود زیاد برای تولیدکننده گان کیوی کشور خواهد شد و سهم کیوی ایران را در بازارهای بین المللی افزایش خواهد دهد.​​​​​​​